Bebricton

2016, lut 20 20:13
Klasyka LEGO
Nowości
BebrictonWstęp
Prezentuję nową scenerię jako część większego miasta - Bebricton!

Rozwinięcie artykułu
Niestety, ale jak to w życiu bywa, w końcu brakuje człowiekowi miejsca. Mnie również to nie ominęło. Niestety, ale do zbudowania miasta, jakie gnieździ mi się w głowie od dłuższego czasu potrzeba więcej miejsca, niż posiadam. Dlatego też postanowiłem podzielić miasto na kilka części i zaprezentować je, jako kilka scenerii!
Bebricton - bo tak nazwałem owe miasto, zostało rozbudowane o strefę wypoczynkową. Jest to kontynuacja scenerii zaprezentowanej w grudniu - Centrum lotów. Nie jest to koniec, bo jak widać droga nie kończy się, a woda pozostawia szerokie horyzonty!
W tej scenerii możemy zobaczyć alternatywną wersję pociągu pasażerskiego, gdzie stacja kolejowa posiada latarnie skonstruowane z diod podłączonych do transformatora. W galerii jest nocne zdjęcie :)
Zapraszam!

Bebricton - Strefa wypoczynkowa


Modyfikowane 2016, lut 21 11:03 przez Rogdush
Odsłon: 2108
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.475s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak