Budowa fabryki samochodów

2017, lut 2 21:16
Klasyka LEGO
Nowości
Budowa fabryki samochodówWstęp
Nie dawno powstała nowa część miasta Bebricton - dzielnica przemysłowa. Dzisiaj prezentuję galerię z procesu budowy dużej fabryki samochodów mieszczącej się na tej dzielnicy.

Rozwinięcie artykułu
Fabryka samochodów to dość długi budynek, w którym mieści się taśma produkcyjna samochody typu sedan. Przedstawiona została w 90041-1: Fabryka samochodów. Przed fabryką mieszczą się jeszcze dwa budynki magazynowe z częściami do samochodów. Konstrukcję musiałem rozebrać, bo chciałem odzyskać klocki oraz miejsce na następne scenerie. Jednakże, jestem całkiem dumny z tej konstrukcji, bo jest to zdaje się pierwsza, w której udało mi się zmieścić całkiem praktyczne rozwiązania używając standardowych klocków.
Dlatego też postanowiłem stworzyć galerię z budowy fabryki, co może pomóc w odbudowie mi lub komuś innemu, kto byłby chętny do konstrukcji tej budowli.

Zapraszam do obejrzenia galerii 140 zdjęć tutaj.
Modyfikowane 2017, lut 3 08:10 przez Rogdush
Odsłon: 828
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
2 osób przegląda stronę. 2 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak
Copyright © 2011-2018 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.408s | Unknown (Robot )