Centrum Budownicze

2015, paź 11 13:45
Klasyka LEGO
Nowości
Centrum BudowniczeWstęp
Pomysł na centrum budownicze chodził za mną już dłuższy czas. Jest to budowla, której mi ciągle brakowało w serii Town.

Rozwinięcie artykułu
W serii Town pojawiły się ciekawe maszyny budowlane takie jak spycharka, koparka czy wywrotki. Wszystkie razem można użyć do budowy nie jednej konstrukcji. Swego czasu dodawałem serię obrazków z budowy choćby domu 6349 czy lotniska 6392.
Jednakże, gdzie te wszystkie maszyny stacjonują? Policja czy straż pożarna miała kilka budynków w serii Town, gdzie można było umiejscowić wszystkie pojazdy danego typu. Jednakże budowniczy nie otrzymali takiego budynku i tego mi brakowało. Przede wszystkim trzeba było zrobić wystarczająco miejsca, aby pomieścić wszystkie pojazdy. Ponadto w centrum budowniczym przydałoby się mieć jakiś dźwig do podnoszenia kontenerów z przywożonymi cegłami. W siedzibie budowniczych nie może zabraknąć wszelkiego rodzaju narzędzi i znaków drogowych. Ponadto warto byłoby wykonać jakiś kanał naprawczy, aby móc naprawić drobniejsze usterki w pojazdach budowlanych. Ponadto w takim centrum wypadałoby od razu umieścić inżynierów, których zadaniem jest konstruowanie maszyn. Wszystko to złożyło się na centrum budowlane, które można zobaczyć w większym szczególe tutaj:

90013 - Centrum Budowlane 


Modyfikowane 2015, paź 11 13:53 przez Rogdush
Odsłon: 2017
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.426s | Unknown (Robot )
1 osób przegląda stronę. 1 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak