Dziewiąta część miasta Bebricton

2016, lis 19 12:49
Klasyka LEGO
Nowości
Dziewiąta część miasta BebrictonWstęp
Przedstawiam dziewiątą część miasta Bebricton - wyścigi organizowane przez firmę Octan
Rozwinięcie artykułu
Niestety przygotowanie każdej nowej scenerii zajmuje mi coraz więcej czasu, a wybranie najlepszego ujęcia i ostateczna obróbka zdjęć też potrafi być czasochłonna. Dlatego też odstępy między nowymi sceneriami są dość długie, ale pomysłów mi nie brak i to na pewno nie koniec. Pozostało jeszcze 7 części i już na kilka mam pomysły.
W tej części przedstawiam wyścigi organizowane przez firmę Octan, gdzie umieściłem większość zestawów z lat 90tych. Ponadto jest kilka moich konstrukcji jak centrum kontroli wyścigu, spory most ze sklepami pod nim czy mały budynek straży pożarnej.
Można zauważyć jedną rzecz. Wszystkie budynki w połowie lat 90tych posiadały już nowe okna 6-studowe z dwoma przedziałkami. Jest tak w budynku straży pożarnej 6571-1: Straż pożarna, budynku straży przybrzeżnej lub posterunku policji z wiezieniem w oddzielnym budynku na wodzie. Wszystkie są tutaj obecne. Jedynie pociąg i stacja kolejowa jest z połowy lat 80tych.

Warto zauważyć, że większość zdjęć jakie przygotowałem jest panoramicznych, czyli w formacie 16:9. Większość z nas używa monitorów panoramicznych, więc dzięki temu można więcej zobaczyć. Główne zdjęcie jest nadal w formacie 4:3, ponieważ zbyt mało byłoby widać na panoramicznym. Pierwsze cztery zdjęcia są takie, a reszta już w formacie 16:9.

Zapraszam do oglądania!
Modyfikowane 2016, lis 19 12:53 przez Rogdush
Odsłon: 895
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak
Copyright © 2011-2018 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.506s | Unknown (Robot )