Katalogi z klasyki LEGO

2017, lut 1 08:55
Klasyka LEGO
Promocyjne
Katalogi z klasyki LEGOWstęp
Na Brickset.com od niedawna można przeglądać katalogi z klasyki LEGO!
Skany w całkiem dobrej jakości przekazane w znakomitej formie.
Rozwinięcie artykułu
Całkiem niedawno przeglądając jeden z zestawów na brickset.com zauważyłem, że pojawiła się nowa zakładka "Catalogues", gdzie można zobaczyć katalogi w jakich istnieje wpis z danym zestawem. Nie wierzyłem własnym oczom, ponieważ oto nareszcie mamy super zasób ze zbiorem skanów większości wyśmienitych katalogów klasyki LEGO w dobrej jakości!
Szczerze powiem, że sam przymierzałem się do zrobienia czegoś podobnego na Clabrisic, jako że w formie papierowej nazbierałem już trochę katalogów, a w formie elektronicznej nie byłem w stanie znaleźć żadnego sensownego zasobu. Jednakże nie posiadam skanera, bo po prostu nigdy nie był mi do niczego potrzebny. Zastanawiałem się nad jego kupnem, ale teraz może to się okazać zbyteczne. Na Brickset.com dostępne są już skany większości katalogów jakie posiadam. 

Zapraszam do obejrzenia tutaj:
http://brickset.com/library/catalogues/
Modyfikowane 2017, lut 1 10:38 przez Rogdush
Odsłon: 828
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak
Copyright © 2011-2018 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.452s | Unknown (Robot )