Miasteczko Retor

2015, wrz 6 00:00
Klasyka LEGO
Nowości
Miasteczko RetorWstęp
Scenerie prezentowane w katalogach Lego z lat 80tych i 90tych zawsze będą dla mnie czymś wyjątkowym. Bardzo fajnie rozłożone zestawy, pełne ludzików, interakcji między nimi oraz różnych wydarzeń. Ponadto wykorzystanie elementów modelarskich do wykonania podłoża. Wszystko to komponuje się wręcz perfekcyjnie.
Pisałem już o tym niejednokrotnie, ale tym razem jest ku temu ponowna okazja.

Rozwinięcie artykułu
Przedstawiam moją rekonstrukcję scenerii z katalogu Lego z roku 1988. Jest to jedna z prostszych konstrukcji, jako że nie posiada wiele elementów modelarskich. Jako, że stałem się posiadaczem większości zestawów prezentowanych tutaj, postanowiłem stworzyć ową wspaniałą scenerię. Jest to niewielkie miasteczko, gdzie na środku odbywa się pewna kłótnia z obecnością policjantów. Ponadto rozszerzyłem miasteczko o parę budynków oraz kilka dodatkowych pojazdów. Wszystkie zestawy zostały wydane w 1988 roku lub wcześniej.

Zapraszam do obejrzenia większego zdjęcia i pełnej galerii miasteczka:
Miasteczko Retor

Modyfikowane 2015, wrz 6 00:11 przez Rogdush
Odsłon: 2780
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.416s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak