Rolnictwo

2015, lip 26 13:39
Klasyka LEGO
Nowości
RolnictwoWstęp
Przeglądając alternatywne propozycje z oryginalnych zestawów Lego można zauważyć dwie rzeczy, najczęściej są to modele samochodów wyścigowych lub maszyn rolniczych.

Rozwinięcie artykułu
Jeśli chodzi o wyścigówki to tutaj nie ma problemu, to przyjmie się zawsze w każdej ilości. Wyścigowe samochody to uniwersalna zabawka i spodoba się zawsze. Takie alternatywy przerabiałem parę miesięcy temu w scenerii Formula 1 Prex. Tym razem nadszedł czas, by zaprezentować maszyny rolnicze. Wbrew pozorom, jest ich dość sporo w alternatywnych propozycjach, czyżby Lego próbowało zbadać rynek w ten sposób, czy przyjmą się takie konstrukcje? W okresie Lego Classic nie pojawiły się żadne konkretne zestawy rolnicze. Jeden mały niebieski traktor ładowarka i może domek ze stajnią można zaliczyć do wiejskich konstrukcji, ale kombajn, traktor z pługiem czy opryskiwarka ? Nie było takich. Najwidoczniej stwierdzono, że takie zestawy nie miałyby zbyt dużego powodzenia. Mimo to, w alternatywnych propozycjach widnieją i postanowiłem je przedstawić. Do tej pory przerobiłem ok. 50 zestawów i zbudowałem 10 maszyn rolniczych z alternatywnych propozycji. Wydaje się całkiem sporo. Zapraszam do scenerii farmy, gdzie można je wszystkie obejrzeć wraz z niewielkim domkiem farmera.

Scene 05 - Sceneria farmy
6349-6 - Domek na farmie
Odsłon: 2542
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.421s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak