Subskrypcje

2017, sty 19 21:03
Klasyka LEGO
Techniczne
SubskrypcjeWstęp
Clabrisic posiada od dzisiaj nową funkcjonalność - subskrypcje. Nie jest to żadna nowość w dzisiejszych mediach, ale jednak jest to bardzo użyteczne narzędzie do powiadamiania o nowościach.

Rozwinięcie artykułu
Clabrisic istnieje od prawie dwóch lat. Jako miłośnik starych zestawów LEGO zawsze chciałem budować scenerie miast, scen ze średniowiecza, potyczek piratów czy choćby eksploracji kosmosu. Uważam, że zestawy z klasyki LEGO mają ogromny potencjał i wiele można jeszcze zbudować. Po to powstało Clabrisic, aby można było dzielić się tym co najlepsze w klasycznych zestawach LEGO. Recenzje zestawów lub scenerie tworzę głównie ja, ale nie tylko. Evans z Francji również udziela się znacznie w recenzjach, własnych zestawach czy też sceneriach. Clabrisic jest przeznaczone dla tych osób, które lubią klocki LEGO oraz klasykę z lat 80tych oraz 90tych.
Do tej pory publikowałem odnośniki do nowych recenzji na BrickSet Forum, Google+, Reddicie, Voat, Wykopie lub nawet na Pinterescie. Zainteresowanie jest różne, raz lepsze raz znikome. Jednakże problem zaczyna się, gdy na większości z tych kanałów jestem posądzany o spam, mimo że nie publikowałem więcej niż jednego linka na dzień i zawsze do innej podstrony. Nie mniej jednak jestem banowany już praktycznie wszędzie, czego do końca nie rozumiem. Tematyka jest odpowiednia, nie ma tutaj niczego niestosownego, ale jednak właściciele tych serwisów nie lubią jak ktoś publikuje po prostu odnośniki do własnych stron. Nie zmienia to faktu że są to ich serwisy i ich reguły, dlatego też jestem zmuszony zaprzestać publikacji odnośników na większości z tych serwisów a z czasem zaprzestane na wszystkich. W związku z tym stworzyłem system subskrypcji oraz powiadomień o nowościach na Clabrisic, aby każdy mógł się zarejestrować i otrzymywać powiadomienia o nowych rzeczach, jakie będą tutaj publikowane.

Subskrypcje

Zasubskrybować powiadomienia może każdy, wystarczy jedynie podać adres E-Mail oraz wybrać interesujące nas grupy powiadomień. Aktualnie jest 7 grup, w tym powiadomienia o:
Zapowiedziach oryginalnych zestawów - są to zapowiedzi recenzji oryginalnych zestawów, na które społeczność ma możliwość głosowania. Zapowiedź zawiera zazwyczaj kilka zdjęć zestawu w przygotowanej ówcześnie scenerii. Zestaw, który uzbiera dużą liczbę głosów zainteresowania ma większe szanse na realizację pełnej recenzji zestawu. Przygotowanie recenzji zajmuje jednak dużo więcej czasu, dlatego też społeczność ma też możliwość zdecydować jaki zestaw zostanie zrecenzowany wcześniej.
Recenzjach oryginalnych zestawów - użytkownik zostanie powiadomiony o opublikowaniu recenzji nowego zestawu.
Recenzjach alternatywnych zestawów
- na tyle opakowania każdego zestawu z lat 80tych oraz początku 90tych znajdują się alternatywne konstrukcje, które można wykonać z klocków danego zestawu. One również są recenzowane z grubsza na Clabrisic.
Recenzjach własnych zestawów - jest to oddzielny dział poświęcony własnym konstrukcjom w stylu klasyki LEGO.
Artykułach - pojawienie się nowego artykułu na Clabrisic poskutkuje wysłaniem powiadomienia
Nowościach - są to aktualności, które teraz czytasz.
Sceneriach - użytkownik zostanie poinformowany o opublikowaniu nowej scenerii na Clabrisic.

Każdy może wybrać sobie to, co go interesuje i otrzymywać powiadomienia o nowych rzeczach.
Zapraszam do subskrypcji, aby być na bieżąco z nowościami! Do zobaczenia wkrótce!


Modyfikowane 2017, sty 20 08:13 przez Rogdush
Odsłon: 835
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak
Copyright © 2011-2018 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.448s | Unknown (Robot )