Więcej detali w recenzjach

2016, mar 17 11:04
Klasyka LEGO
Nowości
Więcej detali w recenzjachWstęp
Ostatecznie postanowiłem, że recenzje zestawów będą zawierać więcej detali w samym opisie, bo jednak taki tekst przeplatany z obrazkami czyta się zdecydowanie o wiele lepiej. 
Rozwinięcie artykułu
Ponadto warto zawsze wspomnieć o genialnych prezentacjach w katalogach lub wpisie w katalogu dla danego zestawu. Obrazki z reguły odwołują się po prostu do opisywanego w tekście obiektu, nie jest to nic nowego. Jednakże z początku sądziłem, że będzie to zbyteczne i galeria poniżej wystarczy. W tej chwili sądzę, że recenzje są o wiele ciekawsze z przeplatanymi między tekstem obrazkami.
Kilka większych zestawów już zaktualizowałem, takich jak 6389-1: Centrum straży pożarnej lub lotniska 6392-1: Lotnisko oraz 6396-1: Międzynarodowe lotnisko
W ostatnich zmianach pojawiają się odpowiednie wpisy, gdy jakiś zestaw zostanie zmieniony. Zapraszam do zaglądania do niego i zobaczenia ulepszonych recenzji zestawów.
Modyfikowane 2016, mar 17 11:45 przez Rogdush
Odsłon: 1946
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.462s | Unknown (Robot )
3 osób przegląda stronę. 3 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak