Wodne przygody

2015, maj 8 23:21
Klasyka LEGO
Nowości
Wodne przygodyWstęp
Cóż można robić nad wodą posiadając kilka pojazdów wodnych i dobrą pogodę? No oczywiście ścigać się!
Jednakże to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowałem w jednej większej historii pokazanej z kilku perspektyw.
Rozwinięcie artykułu
Historia tak naprawdę zaczyna się od rozpoczęcia budowy posterunku policji na molo. Mowa tutaj o zestawie Lego 6540. Budowa posterunku nie przebiegła całkowicie według planu kierownika budowy. W trakcie instalacji elektryczności wybuch komputer i cały budynek zaczął się palić! Co było dalej? Zajrzyj tutaj, a się dowiesz! 
To nie wszystko, bo w akcji ratunkowej uczestniczył samolot strażacki, wóz strażacki, lekarz i ambulans. Każdy z tych zestawów posiada galerię z własnej perspektywy z tej właśnie akcji ratunkowej. Dokładnie uczestniczyli:
1. Lego 6531-2 Samolot strażacki
2. Lego 6593-2 Wóz strażacki
3. Lego 6523 Czerwony krzyż
4. Lego 6688 Ambulans

Ostatecznie posterunek udało się wybudować. Inżynierowie nie próżnowali i zaczęli budować łodzie policyjne na brzegu. Jak im poszło? Sprawdzić to możesz tutaj!
W między czasie na wodzie szalało kilku kolegów swoimi pojazdami wodnymi. Dwa skutery wodne, jeden poduszkowiec i motorówka. Taki skład, że aż żal nie wykorzystać okazji! Chwilę później już wszyscy byli na linii startu gotowi do wyścigu! Jak im poszło i kto wygrał? Czy każdy dotarł na metę? Tą historię można obejrzeć z czterech perspektyw, czyli z perspektywy każdego uczestnika w ich galeriach. Kto się ścigał?
1. Lego 6517-2 Motorówka
2. Lego 6673-2 Poduszkowiec
3. Lego 6687-4 Motorówka
4. Lego 6508-2 Small water jet

Miłego oglądania!
Odsłon: 5013
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.413s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak