Zmiana nazwy strony

2015, wrz 7 14:05
Klasyka LEGO
Techniczne
Wstęp
Jestem zmuszony zmienić nazwę witryny z powodu roszczeń ze strony brickworld.us. Jakby nie patrzeć, mają rację.

Rozwinięcie artykułu
Na samym początku całkowicie nieświadomie i bardzo pospolicie nazwałem stronę - Lego World. Niedługo potem zostałem uświadomiony, że to nie jest mile widziane przez Lego Group. W związku z tym zmieniłem nazwę na Brick World. Nazwa wydawała się całkiem w porządku, gdyby nie fakt, że taka strona i firma już istnieje - brickworld.us. Szczerze mówiąc to myślałem, że to są tak pospolite dwa słowa, że nie będzie problemu. Jednak byłem w błędzie. Muszę w związku z tym zwolnić tą nazwę, jako że brickworld.us istnieje o wiele dłużej niż moja strona i wolę uniknąć nieporozumień. Informuje zarazem, że moja witryna nie jest w żaden sposób powiązana z Brick World LLC. Przepraszam, jeśli wprowadziłem kogoś w błąd.

W związku z tym postanowiłem w końcu wymyślić własną unikalną nazwę strony, której nawet google nie zna :)
Nowa nazwa witryny to Clabrisic. Jako, że ta strona jest poświęcona klasycznym klockom Lego, to od tego nazwa się wywodzi - Classic Bricks!

Nowa domena została zarejestrowana - clabrisic.pl
Modyfikowane 2015, wrz 8 00:44 przez Rogdush
Odsłon: 1978
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.459s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak