Obraz

Las Wolfugrod

Las Wolfugrod
Motyw:
Zamki
Odsłon:
770
Dodane:
2017, lut 18 14:34
Projektant scenerii:
Obraz
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 24m
Wprowadzenie

Przedstawiam pierwszą scenerię w klimacie średniowiecza na Clabrisic. Można tutaj zobaczyć rycerzy z każdej frakcji. Rycerzy Lwa, Czarne Sokoły, Rycerzy Smoka, Leśnych Rycerzy i również Wilki z początku lat 90tych. Głównym elementem jest tutaj las, w którym nieudolnie chowają się leśni rycerze odpierający właśnie atak rycerzy lwa.
Obraz
Walczący leśni rycerze
Nieopodal czarne sokoły szturmują twierdzę rycerzy smoka z wykorzystaniem katapult.
Obraz
Szturmujące Sokoły
Rycerze lwa nie patyczkują się, gdy chodzi o obronę dziewic!
Obraz
Walka
Nieco spokojniej jest na południu, gdzie kowal wykuwa nowy ekwipunek i podkowy dla koni.
Obraz
Kowal
Niedaleko wody natomiast, znajduje się niewielka ławka dla biesiadujących z czerwonym dachem. Jak widać, nie jeden tutaj myślał że wina może wypić dowolne ilości!
Obraz
The inn
Rycerze Smoka bronią czarodzieja, który na górce próbuje wynaleźć nowe zaklęcie pozwalające sprowadzać grzmoty z nieba! Nie zostało mu jednak wiele czasu.
Obraz
Czarodziej
Rzekę na wschodzie można przemierzyć łodzią lub mostem.
Obraz
Widok z góry
Po drugiej stronie czarne sokoły mają swój zamek, który jest całkiem dobrze zaopatrzony.
Obraz
Zamek
Na północy trwa właśnie szturm rycerzy lwa na zamek Wilków! Niewątpliwie starają się pozbyć wszystkich renegatów z tego obszaru.
Obraz
Szturmowanie zamku wilków

Informacje techniczne

Wykorzystałem tutaj część oryginalnych zestawów, które w niedługim czasie zostaną dodane na Clabrisic w odpowiedniej sekcji. Jest również kilka alternatywnych pomysłów jak ławka z zadaszeniem leśnych lub miejsce dla konia obok ławki wilków. Zamek sokołów to moja własna konstrukcja, jako że do tej pory nie udało mi się pozyskać żadnego zamku z oryginalnych zestawów LEGO, to postanowiłem wybudować własny. Prawdę mówiąc, to w tej scenerii są wszystkie zestawy zamkowe jakie posiadam. Nie jest to wiele, ale mimo to jest to wystarczająco, aby stworzyć prezentację potyczek pięciu frakcji dostępnych w latach 80tych oraz Wilki z początku lat 90tych. Zapraszam do obejrzenia pełnej galerii poniżej.
Napisany:
2017, lut 18 14:34 (7 miesięcy, 7 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, mar 19 13:47 (6 miesięcy, 8 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
5 razy
Komentarze
Napisz komentarz...
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak
Copyright © 2011-2017 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.22s | Unknown (Robot )