Straż pożarna

(Fire Department)
Klasyka LEGO: LEGO 6389-2 Fire Department - Straż pożarna Klasyka LEGO: LEGO 6389-2 Fire Department - Straż pożarna
Informacje o zestawie:
LEGO:
6389-2
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
510
Figurek:
4
Waga:
N\A
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
5.0
(3 głosów)
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 2d 3h
Odsłon:
18857
Opublikowane:
2015, maj 29 21:06
Alternatywna konstrukcja

LEGO Classic
View from above
Zdecydowanie jest to ciekawa alternatywa, zważywszy na budynek oraz pojazdy tutaj dostępne. Budynek jest trzy piętrowy, gdzie na samym dole mamy dwa garaże obok siebie.
LEGO Classic
Inside the building
Na pierwszym piętrze jest pokój socjalny, gdzie dostępny jest ekspres do kawy oraz stolik. Na ostatnim piętrze, gdzie najwięcej widać, jest centrum dowodzenia. Dwa komputery oraz jedno krzesło.
LEGO Classic
Trucks presentation
Dwa pojazdy są tutaj dostępne, obydwa to wozy strażackie. Jeden dość nietypowy z podłużną szybą oraz dwoma wężami po bokach. Mimo to jest to bardzo fajny pomysł. Drugi pojazd to mniejsza wersja wozu strażackiego. Na okładce czy na opakowaniu nie było widać tylu tego wozu, więc improwizowałem. Wykonałem tutaj całkowicie otwierany tył, a w środku wąż strażacki. Drzwiczki na boki otwierają się wraz z klapą do góry.
LEGO Classic
Hydrofoil
Po wykonaniu tych wszystkich ciekawych konstrukcji nadal pozostało sporo klocków. Ta straż pożarna miała znajdować się bliżej wody, więc postanowiłem wykonać dodatkowo lądowisko dla zaprzyjaźnionego helikoptera oraz wodolot strażacki! Pojazd wodny, który może gasić pożary przybrzeżne lub na wodzie. Posiada działko do gaszenia i dwa śmigła z przodu oraz z tyłu do poruszania. Wąż strażacki jest przymocowany do płozy, więc nie ma problemu z dostępem do wody. Można go zobaczyć na poniższych obrazkach w galerii.
Zestaw nadrzędny i inne alternatywne:
Zestawy powiązane:
Scenerie zawierające ten zestaw:
Napisany:
2015, maj 26 23:39 (67 miesięcy, 9 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2016, wrz 23 15:35 (51 miesięcy, 3 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
3 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2020 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.993s | Unknown (Robot )
2 osób przegląda stronę. 2 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak