Centrum Budownicze

(Construction Centre)
Klasyka LEGO: MOC 90013 Construction Centre - Centrum Budownicze Klasyka LEGO: MOC 90013 Construction Centre - Centrum Budownicze
Informacje o zestawie:
MOC:
90013-1
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
560
Figurek:
1
Waga:
N\A
Projektant:
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
4.3
(6 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Budownicze
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 22d 1h
Odsłon:
8457
Opublikowane:
2015, paź 11 13:19
Wprowadzenie

LEGO Classic
Widok z góry
Można powiedzieć, że ta konstrukcja składająca się z dwóch budowli, dźwigu oraz warsztatu dla ciężkich maszyn uzupełnia połowę wcześniej zaprezentowanych pojazdów z własnych zestawów oraz umiejscawia prawie wszystkie maszyny budowlane z zestawów serii Town.
LEGO Classic
Widok z przodu
Główna budowla to siedziba budowniczych, w której na parterze jest głównie magazyn narzędzi. Na pietrze znajduje się pokój kierownika budowy, w którym ma własne biurko. Na moście pod drogą znajduje się dźwig, którego głównym zadaniem jest transportowanie przywożonych przez ciężarówkę kontenerów na platformę po prawej stronie.
LEGO Classic
Widok z przodu
Platforma posiada mechanizm podnoszenia kontenera do góry w celu opróżnienia zawartości na znajdującą się poniżej wywrotkę. W zestawie dołączone zostały trzy kontenery z różnymi cegłami. Pod platformą na kontener znajduje się schowek na ciężkie narzędzia budowlane oraz na znaki powiadamiające o budowie.
Dwa narzędzia znajdują się tutaj, a są to spawarka oraz młot pneumatyczny.
Po prawej stronie znajduje się jeszcze szeroki kanał dla ciężkich budowlanych pojazdów. Lewy podjazd otwiera się w bok umożliwiając mechanikowi dostanie się pod pojazd.
LEGO Classic
Widok na budynki
Po lewej stronie można znaleźć stół rekreacyjny przeznaczony do spotkań budowniczych. Ostatnia budowla to budynek inżynierów znajdujący się po lewej stronie centrum budowniczego. Na parterze znajduje się przyrząd do robienia niezbędnego napoju dla każdego inżyniera - ekspres do kawy. Na parterze zaraz przy oknie można znaleźć biurko młodszego inżyniera. Na pierwszym piętrze jest niewielki pokój głównego inżyniera, w którym jest biurko i kilka przyrządów elektrycznych.
Cały teren jest dość dobrze oświetlony, jak przystało na miejsca przechowywania drogiego sprzętu.


Napisany:
2015, paź 11 01:26 (106 miesięcy, 18 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2016, sie 2 21:38 (96 miesięcy, 21 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
4 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.76s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak