Instrukcje do własnych zestawów

2017, lut 23 23:23
Klasyka LEGO
Nowości
Instrukcje do własnych zestawówWstęp
Pierwsza pełna instrukcja utworzenia jednego z własnych zestawów jest już dostępna!

Rozwinięcie artykułu
Chciałem to zrobić już od jakiegoś czasu i w końcu wykonałem pierwszą instrukcję własnego zestawu.
Instrukcja została utworzona przy pomocy LDD z wykorzystaniem BluePrinta. Myślę, że jest dość prosta i przejrzysta. Można ją znaleźć w panelu po lewej stronie zaraz pod opisem zestawu 90034-1: Monster Truck.
Będę tworzyć takie instrukcje do ciekawszych zestawów przedstawianych we własnych zestawach. Szczególnie takich, które projektuje z myślą późniejszej odbudowy. W takich przypadkach staram się bardziej wykonać budowlę lub pojazd stabilnie, z użyciem odpowiedniej palety kolorów oraz oczywiście zapewniając jak najciekawsze funkcje. Styl wykonania modeli będzie zawsze klasyczny i to się nigdy nie zmieni na Clabrisic.
Następną konstrukcją, która otrzyma instrukcję będzie Dom Niny.
Zapraszam wkrótce!

Jeśli chcesz zobaczyć instrukcję do jednego z własnych zestawów dostępnych na Clabrisic lub z alternatywnych propozycji oryginalnych zestawów, daj mi znać w komentarzu tutaj lub wysyłając prywatną wiadomość.
Modyfikowane 2017, lut 24 15:19 przez Rogdush
Odsłon: 1967
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2021 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.498s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak