Motywy w katalogach

2017, mar 23 20:25
Klasyka LEGO
Nowości
Motywy w katalogachWstęp
Witajcie drodzy czytelnicy stale spragnieni klasyki z lat 80tych i 90tych. Okresu w historii zestawów LEGO, którego nie da się zapomnieć. Sentyment lub też nie, ale zestawom wydawanym w tamtych czasach niewiele można zarzucić - są ponadczasowe.

Rozwinięcie artykułu
Składając do kupy prezentacje widoczne w katalogach ze skanów dostępnych na brickset.com stwierdziłem, że można by coś jeszcze zrobić. Mianowicie można poukładać wszystkie prezentacje chronologicznie dla każdego motywu i podmotywu ze wszystkich katalogów, a uzyskamy całkiem fajną podróż w czasie od samych początków i narodzin miasta lub średniowiecznych zamków po całkiem zaawansowane prezentacje bardziej złożonych podłoży i konstrukcji z klocków.
W tej chwili można już obejrzeć kilka takich zestawień tutaj. Jest ona dostępna pod nazwą "Motywy w katalogach" w menu bazy klocków LEGO. Zapraszam na podróż przez historię LEGO od samych początków wybranego motywu.
Aktualnie historia kończy się około roku 1987. Z czasem dodane zostaną prezentacje ze wszystkich katalogów.

Jeśli możesz, daj mi znać co sądzisz o takim pomyśle w komentarzach poniżej. Dzięki!
Odsłon: 2146
Komentarze
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2021 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.506s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak