Bebricton

Klasyka LEGO: Bebricton - Centrum

Centrum

Motyw:
Miasto
Odsłon:
10197
Dodane:
2016, lip 12 14:52
Projektant scenerii:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 14d 15h
Wprowadzenie

Klasyka LEGO
Ratusz
 Każde miasto, czy to duże czy małe posiada swoje centrum. Bebricton nie odróżnia się w tym aspekcie. Ratusz jest tutaj główną budowlą, w której urzędnicy i burmistrz mają swoje miejsce do pracy, gdzie mogą przyjmować interesantów i służyć mieszkańcom. Wewnątrz ratusza na parterze znajduje się niewielka poczekalnia, a zaraz obok biurko urzędniczki do której mieszkańcy przychodzą załatwić swoje sprawy. Na kolejnym piętrze znajduje się centrum nagrań, gdzie wszystkie telefoniczne rozmowy są przechowywane. Na ostatnim piętrze jest biuro burmistrza wraz z niewielkim balkonem. Na samym szczycie budynku znajduje się charakterystyczny dla miasta Bebricton znak - trąbka, która pojawia się tylko o określonej godzinie.Klasyka LEGO
Park
 Przed ratuszem jest park, gdzie pomiędzy świerkami znajduje się wielki bukiet kwiatów oraz kilka ławek dla spragnionych odpoczynku. 


Klasyka LEGO
Restauracja
 W centrum miasta nie mogło zabraknąć restauracji. Otoczony palmami budynek znajduje się w południowej części zaraz przy drodze. Zaludnienie w centrum miasta jest zdecydowanie większe i można zauważyć pełno postaci przechadzających się po ulicach lub po prostu załatwiających swoje sprawy. 


Klasyka LEGO
Stacja benzynowa
 Ponadto w mieście można znaleźć piętrowy parking oraz stację benzynową, gdzie również wykonuje się drobne naprawy. W razie poważniejszych problemów z pojazdem należy udać się do warsztatu po drugiej stronie ulicy.
Droga i tory na wschód od centrum prowadzą do Dzikiego Lasu, za którym szerokie horyzonty wodne rozprzestrzeniają się. 
Klasyka LEGO
Most i pociąg
Klasyka LEGO
Stacja kolejowa
Pociąg pędzący w tle na czerwonym moście transportuje pasażerów ze strefy wypoczynkowej do centrum i z powrotem. Tory nie kończą się jednak na stacji kolejowej i prowadzą dalej na południe. Można zauważyć również jeszcze jeden węzeł torów z zachodu na północ, który pozostaje na chwilę obecną tajemnicą. 

Poza wszystkimi budynkami świadczącymi różne usługi można w centrum znaleźć kilka budynków mieszkalnych oraz dwa domy na wschód. W mieście Bebricton nigdy nie jest nudno i tak samo tutaj w paru miejscach coś się dzieje oraz kilka specyficznych postaci przechadza się z innych części miasta. Pozostawiam je do samodzielnego odkrycia.

Napisany:
2016, lip 12 14:52 (94 miesięcy, 22 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, paź 13 11:18 (79 miesięcy, 14 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
18 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.247s | Unknown (Robot )
1 osób przegląda stronę. 1 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak