Bebricton

Klasyka LEGO: Bebricton - Strefa wypoczynkowa

Strefa wypoczynkowa

Motyw:
Miasto
Odsłon:
6778
Dodane:
2016, lut 20 17:02
Projektant scenerii:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 7d 10h
Wprowadzenie

Jest to druga część większego miasta, które postanowiłem nazwać Bebricton. Jest to kontynuacja poprzedniej scenerii - Scene-BebrictonFlightCenter. Wspólny element obydwu scenerii to stacja benzynowa Octan oraz droga wokół niej.
W tej scenerii możemy zobaczyć zestawy z lat 80tych jak i 90tych, głównie wypoczynkowe. W samym środku znajduje się alternatywna wersja pociągu 7745-1: Szybka Kolej Miejska wraz ze stacją kolejową. Instrukcja zawiera jedynie pociąg i stację kolejową, ale jednak dziwnie byłoby bez wagonu pasażerskiego. Dlatego też postanowiłem zamienić podstawę stacji kolejowej na siwe płytki z innego zestawu, a spód wagonu użyć do budowy pasażerskiej wersji.
Trzy domy mieszkalne wypoczynkowe znajdują się w dolnej strefie. Dwa oryginalne zestawy oraz jeden jako alternatywna wersja zestawu stacji policji 6386.
Traf chciał, że akurat dwa wypadki musiały się wydarzyć w strefie mieszkalnej. Jeden samochód zgubił koło, a obok dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu. Ktoś nie ustąpił pierwszeństwa!
Druga część scenerii za torami to domy wypoczynkowe oraz restauracja. Jest też przychodnia dla potrzebujących.

To jeszcze nie koniec, jak widać droga i tory nie kończy się a jak i woda pozostawia szerokie horyzonty!
Napisany:
2016, lut 20 17:02 (82 miesięcy, 22 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, paź 13 10:40 (62 miesięcy, 22 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
5 razy
Komentarze
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2022 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.305s | Unknown (Robot )
2 osób przegląda stronę. 2 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak