Bebricton

Klasyka LEGO: Bebricton - Błotne Wyścigi

Błotne Wyścigi

Motyw:
Miasto
Odsłon:
6217
Dodane:
2016, cze 23 20:30
Projektant scenerii:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 22d 1h
Wprowadzenie

Ta niewielka sceneria przedstawia część miasta Bebricton na północ od dzikiego lasu, z którym łączy ją droga oraz wybrzeże morza. Na wschód natomiast można znaleźć otwarte morze, gdzie dwie platformy wiertnicze wydobywają ropę. Główną atrakcją w tej części są błotne wyścigi. Zainspirował mnie zestaw 6510-1: Błotny ścigacz, w którym mamy niewielki pojazd przeznaczony właśnie do wyścigów błotnych. Drugim pojazdem wpasowującym się tutaj idealnie jest piaskowy ścigacz z zestawu 6528-1: Piaskowy ścigacz. Ponadto stworzyłem trzy dodatkowe pojazdy na wzór błotnego ścigacza, co stanowi razem pięciu zawodników.
Przy wybrzeżu natomiast, można znaleźć kilka domków. Pierwszy domek to biało-czerwona willa, do której para przyjeżdża wypocząć. Kolejne budynki są znacznie mniejsze. Pierwszy żółty budynek zaraz za willą należy do rybaka, który lubi sobie popić. W drugim budynku zamieszkuje kajakarz, który lubi potrenować swoje umiejętności przy wybrzeżu zanim przeniesie się do innej lokacji płynąć z wirem rzeki. Ostatni budynek należy do nurka. Na końcu wybrzeża znajduje się niewielkie molo, na którym marynarze lubią przesiadywać. Dalsza część wybrzeża jest dostępna z drogi i postanowili to wykorzystać wczasowicze zajeżdżając swoim kamperem pod palmy. Na zakręcie przed stacją benzynową zdarzył się wypadek, gdzie zderzyły się dwa samochody. Najwidoczniej brak tylnych świateł w hot rodzie dał się we znaki.
Wewnątrz błotnych wyścigów znajduje się jeszcze niewielki plac do pokazów monsterów. 

Klasyka LEGO
Miazga!

Nie zapomnij sprawdzić galerii Monster Truck Derby, gdzie biały Monster niszczy serię wraków!
Napisany:
2016, cze 23 20:30 (98 miesięcy, 1 dzień temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, paź 13 10:33 (82 miesięcy, 5 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
4 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.941s | Unknown (Robot )
1 osób przegląda stronę. 1 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak