Bebricton

Klasyka LEGO: Bebricton - Raj

Raj

Motyw:
Miasto
Odsłon:
6040
Dodane:
2016, wrz 16 01:50
Projektant scenerii:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 3d 20h
Wprowadzenie

Każdy człowiek wcześniej czy później potrzebuje wypoczynku, aby móc nabrać sił i chęci do dalszej pracy. Odpoczynek na plaży w cieple grzejącego słońca zaraz przy brzegu wydaje się być jednym z najbardziej relaksujących. W mieście Bebricton mieszkańcy mogą przybyć na rajską wyspę, gdzie plaża rozciąga się na całym brzegu.

Klasyka LEGO
Przybrzeżny bar
Przybrzeżny bar razem z ratownikiem znajduje się na środku wyspy, gdzie surferzy szaleją na swoich deskach. Można tutaj kupić napoje lub lody i orzeźwić się trochę.

Klasyka LEGO
Toalety
Po prawej stronie od baru znajdują się dwie toalety oraz niewielki pomost. Molo z niewielką budką dla rybaków ulokowane jest zaraz za toaletami.
Klasyka LEGO
Stajnia
Opuszczając plażę, idąc w stronę drogi można natknąć się na wielką stajnię. Właśnie w tej chwili opiekunowie transportują siano dla koni. Dwa jeepy są dostępne z przyczepami dostosowanymi do transportu koni. 

Klasyka LEGO
Plac zabaw
Niedaleko stajni znajduje się niewielki teren, gdzie jest budka z lodami oraz kilka ławek do spoczynku. W pobliżu dzieciaki biegają wokół placu zabaw, na którym jest piaskownica, huśtawka oraz zjeżdżalnia. 

Klasyka LEGO
Willa
Droga prowadzi do luksusowej willi, która wyróżnia się spośród wszystkich budowli. Ciężko ominąć wzrokiem wielką półkolistą szybę na drugim piętrze, gdzie znajduje się stół z dwoma krzesłami. Oprócz spektakularnych rozwiązań konstrukcyjnych ulokowany został tutaj basen z deską do skakania.
Klasyka LEGO
Plażowicze
Druga plaża na wschód od willi jest okupowana przez plażowiczów, którzy korzystają z niskiego poziomu wody w tym rejonie. Klasyka LEGO
Punkt obserwacyjny
Na górce jest niewielki punkt obserwacyjny z dwoma miejscami siedzącymi, do którego można dostać się używając schodów.Klasyka LEGO
Wrak statku pirackiego
Na brzegu dalej na wschód stoi bardzo stary wrak statku pirackiego. Niewiele już z niego zostało, bo rozsypuje się z każdej strony. Natura go również nie oszczędza, bo powoli chwasty zaczynają go pożerać. Szczątki dawnego pirata nadal leżą wewnątrz statku. Nie przeszkadza to jednak dwóm przebierańcom wariować i bawić się w piratów walcząc na szable wspinając się po niezbyt stabilnej resztce masztu.
Klasyka LEGO
Latarnia
Na południowy wschód, niedaleko wyspy zbudowana została latarnia morska. Na dole znajduje się mały sklep oraz dwa krzesła. Na szczycie budowli natomiast, znajduje się obrotowy sygnał świetlny, którego zadaniem jest informowanie statków w oddali o lokacji wyspy. Jest tutaj również niewielki balkon, gdzie zamontowana została luneta.

Techniczne informacje

Klasyka LEGO
Jeep z motorówką
Wykorzystane tutaj zestawy to większość najciekawszych propozycji z pod-motywu Lego Paradisa. Brakuje jedynie zestawu 6409-1: Koło Fortuny, który pasowałby do tej scenerii całkiem dobrze. Nie mniej jednak jest mały plac zabaw dla dzieci. Ponadto wykonałem kilka własnych konstrukcji, jak siwy quad obok toalet, jeep z motorówką na przyczepce, żółta wersja kabrioleta z zestawu 6416 oraz drugi budynek z zadaszeniem na siano dla koni.
Zestawy te tworzą dość unikalny klimat i atmosfera plażowa całkiem inaczej prezentuje się z wykorzystaniem przybrzeżnego baru czy toalet. Jednakże, zestawy te kompletnie nie pasują do zwyczajnych z motywu Town, dlatego też najlepsza opcja to stworzenie oddzielnej wyspy dla plażowiczów. Tak też stało się w mieście Bebricton. Mieszkańcy mogą tutaj dotrzeć za pośrednictwem morza z południa lub drogi biegnącej na zachód.
Napisany:
2016, wrz 16 01:50 (63 miesięcy, 8 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, paź 13 10:31 (50 miesięcy, 6 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
22 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2021 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.295s | Unknown (Robot )
2 osób przegląda stronę. 2 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak