Klasyka LEGO

Scenerie miastowe

Klasyka LEGO: Scenerie miastowe - Hortpund

Hortpund

Motyw:
Miasto
Odsłon:
7093
Dodane:
2015, maj 14 02:06
Projektant scenerii:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 22d 57m
Wprowadzenie

Pierwsze miasto, jakie powstało z początkowo opisanych zestawów na Clabrisic. Poza zestawami z okresu Lego Classic są też moje własne zestawy wykonane w odpowiednim stylu dla tego okresu, a dokładnie zestawy: przystań, samochód transportowy, inżynierowie, wściekły w terenie i szef budowy.
Miasto nie jest wielkie, ale posiada szpital, posterunek policji, straż pożarną, lotnisko i jeden dom. Wszystko, co jest potrzebne do funkcjonowania w mieście. Ponadto wykorzystanych zostało kilkanaście mniejszych zestawów, takich jak wodne pojazdy, samochody, kilka zestawów budowlanych, kaskaderzy, kilka samolotów oraz dodatkowe pojazdy policji, straży pożarnej oraz ambulans. Wszystko to komponuje owe miasteczko, które nazywa się Hortpund.
Użyte tutaj zestawy są głównie z lat 80tych oraz kilka z 90tych. Na zdjęciach poniżej można zobaczyć ewolucję miasta od samego początku, gdy był sam teren. Zdjęcia przedstawiają kilka zdjęć z budowy lotniska oraz dalszą ewolucję miasteczka, gdy coraz to nowsze modele i budowle pojawiały się, takie jak posterunek policji, pojazdy wodne lub na końcu szpital. Jeśli chcesz zobaczyć pełny proces budowy lotniska lub posterunku policji, zajrzyj do recenzji zestawu. Zerknij na powiązania do zestawów poniżej.
Z niektórych zestawów zbudowałem alternatywne ich propozycje wykorzystując oczywiście klocki dostępne tylko w danym zestawie. Moim skromnym zdaniem zestawy były zdecydowanie ciekawe w tych czasach i wykorzystując alternatywne propozycje można zbudować wiele ciekawych konfiguracji, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!
Napisany:
2015, maj 14 02:06 (111 miesięcy, 18 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, paź 13 11:32 (82 miesięcy, 5 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
16 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.703s | Unknown (Robot )
2 osób przegląda stronę. 2 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak