Zdalnie sterowane samoloty

(Remotely Controlled Airplanes)
Klasyka LEGO: LEGO 6395-2 Remotely Controlled Airplanes - Zdalnie sterowane samoloty Klasyka LEGO: LEGO 6395-2 Remotely Controlled Airplanes - Zdalnie sterowane samoloty
Informacje o zestawie:
LEGO:
6395-2
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
606
Figurek:
13
Waga:
N\A
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
4.2
(4 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Lotnictwo
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 2d 9h
Odsłon:
12765
Opublikowane:
2016, kwi 25 14:23
Alternatywna konstrukcja

LEGO Classic
Zdjęcie opakowania
Czy nie jest to zaiste ciekawa propozycja stworzenia zdalnie sterowanych samolotów z toru wyścigowego? Jedna z propozycji na stworzenie unikatowej konstrukcji dostępnej na tyle opakowania zestawu 6395 z roku 1988. Wykorzystanie wielu rozdrobnionych klocków daje spore możliwości.
Konstrukcja składa się oryginalnie z trzech samolotów i dwupiętrowej wieży nadawczej. Dwie płyty zostały wykorzystane i miejsca dla samolotów zostały oznaczone. Możliwe jest stworzenie czwartego samolotu z numerem jeden z pozostałych klocków, nie wiem czemu nie został on zawarty również na opakowaniu. W końcu cztery miejsca zostały utworzone. Może projektanci stwierdzili, że każdy sam sobie zaprojektuje wg. własnego uznania czwarty samolot z poczucia jego braku? Możliwość zdecydowanie na stworzenie takowego jest, jak można zauważyć poniżej.  
LEGO Classic
Samoloty
 Wieża 

LEGO Classic
Wieża
 
LEGO Classic
Wieża wewnątrz
 Wieżyczka nadawcza jest wysoka i na samej górze posiada cztery anteny nadawcze oraz wielką satelitę. Samoloty zdecydowanie nie zgubią się poza zasięgiem. Wewnątrz pomieszczenia jest pełna gamma urządzeń. Komputery, wyświetlacze oraz żółty telefon. Figurek w tym zestawie jest bardzo dużo, bo aż 13. W tej alternatywie praktycznie wszystkie zostały wymieszane i dostępny jest całkiem inny zestaw postaci. Wyłowić można cztery postacie w czapkach kierujące zdalnymi samolotami poprzez krótkofalówki. Jednakże tylko trzy urządzenia są dostępne, więc nie wszyscy będą mogli sterować jednocześnie. Obok wieżyczki wydzielone jest miejsce dla widowni pomiędzy barierkami, gdzie można umieścić pozostałe figurki tworząc całkiem sporą liczbę obserwujących pokaz samolotów.
Podsumowując, jest to unikalna konstrukcja. Nie został wydany normalny zestaw z podobnymi strukturami. Jednakże jako alternatywa, jak najbardziej jest to ciekawa propozycja i kolejny przykład na to, jak można całkowicie odmiennie wykorzystać klocki zawarte w zestawie Lego z lat 80tych.
Zestaw nadrzędny i inne alternatywne:
Scenerie zawierające ten zestaw:
Napisany:
2016, kwi 25 02:10 (98 miesięcy, 6 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2016, kwi 25 14:23 (98 miesięcy, 5 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
10 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.292s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak