Radiowóz

(Precinct Cruiser)
Klasyka LEGO: LEGO 6506 Precinct Cruiser - Radiowóz
Informacje o zestawie:
LEGO:
6506-1
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
32
Figurek:
1
Waga:
N\A
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
4.9
(7 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Policja
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 7d 22h
Odsłon:
14263
Opublikowane:
2015, mar 20 21:22
Wprowadzenie

LEGO Classic
Wpis w katalogu
 Kilka drobnych zestawów pojawiało się każdego roku w okresie motywu Town. Zazwyczaj były to samochody wyścigowe, czasami małe samochody cywilne. Rzadko, ale nadal były też wydawane drobne pojazdy służb publicznych. Taki niewielki radiowóz został właśnie wydany w roku 1989. Niewielki, biało-czarny pojazd bez dachu, idealnie nadaje się do patrolowania dróg miastowych, a jeszcze lepiej do patrolu terenów przy plażach. 
Warto zauważyć, że samochód został skonstruowany z wykorzystaniem standardowego wzorca małych pojazdów w serii Town. Jest wiele podobnych pojazdów dostępnych w innych zestawach jak np. w 6501-1: Auto-sportowe lub policyjny odpowiednik z dachem w zestawie 6540-1: Policja-na-molo. Jednakże każdy jest inny i nie znajdziemy dwóch takich samych samochodów w dwóch zestawach. 
Podejrzewam, że takie właśnie małe zestawy sprzedawały się najlepiej. Cena nie była duża, a profesjonalnie przygotowane małe pudełko ze zdjęciem samochodu i figurki kusiło nie jednego dzieciaka, patrzącego błagalnymi oczyma na swoich rodziców.
Ku mojemu zdziwieniu, nie znalazłem żadnej prezentacji w oryginalnym katalogu, gdzie można ujrzeć radiowóz w akcji. Nic straconego, przedstawiam poniżej własną prezentację miasta Hortpund, gdzie policjant zatrzymuje do kontroli przejeżdżającą ciężarówkę.
LEGO Classic
Sceneria Hortpund
 
LEGO Classic
Kontrola cieżąrówki
 
Alternatywne budowle

Drobne zestawy miały zazwyczaj trzy propozycje alternatywne i mimo bardzo małej ilości klocków, projektanci nie zawiedli.
Trzy propozycje są dostępne i oprócz radiowozu kabrio, możemy stworzyć dwa gokarty oraz blokadę drogową.
Napisany:
2015, mar 20 21:22 (111 miesięcy, 22 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2016, kwi 29 14:51 (98 miesięcy, 7 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
10 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.419s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak