Beach Bandit

(Beach Bandit)
Klasyka LEGO: LEGO 6534 Beach Bandit - Beach Bandit
Informacje o zestawie:
LEGO:
6534-1
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
44
Figurek:
1
Waga:
N\A
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
4.3
(6 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Pojazdy
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 2d 10h
Odsłon:
10511
Opublikowane:
2015, lip 2 15:36
Wprowadzenie

LEGO Classic
Wpis w katalogu
Raz na jakiś czas trzeba wyrwać się z natłoku spraw, pracy oraz innych obowiązków aby zrelaksować się i odpocząć. Każdy lubi robić co innego, ale nie zabraknie też rekreacji dla tych co lubią pływać i surfować. Mianowicie ten zestaw oferuje niewielki pojazd nadający się do jazdy po wyboistym terenie wraz z deską surfingową oraz składanym żaglem. Idealny na plażę oraz letnie klimaty. Konstrukcją przypomina bardzo pojazd z zestawu 6510-1: Blotny-scigacz wydany rok wcześniej. Surfera można odnaleźć na jednej z prezentacji w oryginalnym katalogu z roku 1992, gdzie właśnie udaje się na plażę.
Klasyka LEGO
Źródło: Brickset.com 1992uk.pdf Katalog 1992 UK: Strona 28 i 29: Miasto - Plaża

Pojazd

LEGO Classic
Pojazd i surfer
 Wykorzystany został tutaj klocek przeznaczony do zaprzęgu koni jako rama pojazdu. Niewątpliwie jest to pomysłowe oraz jest to jedna z najlepszych cech klocków Lego. Projektanci starali się tak tworzyć klocki, by można było je używać w różnych konstrukcjach w innym celu. Klocki w okresie Lego Classic były uniwersalne i rozdrobione na najmniejsze elementy.
Pojazd posiada resory na tylnych dużych kołach, przez co nierówności terenu nie są dla niego tak straszne. Z tyłu samochodu zamontowane są dwie barierki, w których przewożony jest zwinięty żagiel. Deska surfingowa natomiast, przymocowana jest na samej górze barierek. Przewożenie żagla nie stanowi problemu a rozłożenie go trwa chwilę, po czym surfer może szaleć na wodzie póki wiatr będzie wiać.

Alternatywne konstrukcje

Alternatywnie zaproponowany został żaglowóz, wózek ze złożoną deską surfingową oraz pojazd wodny na wzór łódki z żaglem.
Zestawy powiązane:
Napisany:
2015, cze 19 14:23 (108 miesięcy, 16 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, lut 22 08:25 (88 miesięcy, 2 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
5 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.355s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak