Auto naprawa

(Auto & Tire Repair)
Klasyka LEGO: LEGO 6655 Auto & Tire Repair - Auto naprawa
Informacje o zestawie:
LEGO:
6655-1
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
58
Figurek:
1
Waga:
N\A
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
5.0
(1 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Usługi
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 22d 1h
Odsłon:
27998
Opublikowane:
2016, mar 27 22:46
Wprowadzenie

LEGO Classic
Wpis w katalogu
W tym zestawie dostępny jest zwyczajny samochód typu sedan w kolorze czerwonym z czarnym dachem. Takich samochodów można znaleźć kilka w zestawach motywu Town. Przykładowo w zestawie domu 6374-1: Dom-wakacyjny jest podobny sedan. Wszystkie pojazdy tego typu zostały wykonane używając jednego schematu, przez co pasują do siebie idealnie i nie ma problemu z ulokowaniem wszystkich w jednej scenerii miastowej. Podobnie jest z małymi samochodami bez bagażnika z tyłu jak np. 6501-1: Auto-sportowe. Schematy były widoczne w wielu miejscach i właśnie dzięki nim można wszystkie zestawy połączyć ze sobą bez problemu. Poniżej przedstawiam prezentację z roku 1985, gdzie właśnie można zobaczyć zestawy wtedy dostępne w scenerii małego miasteczka.
LEGO Classic
Prezentacja w katalogu z roku 1985


LEGO Classic
Samochód i mechanik
Pojazd posiada otwieraną maskę i wyróżniające się żółte krzesło wewnątrz. Jednakże, nie jest to zwyczajny zestaw samochodu. Mechanik posiada dodatkowo zestaw narzędzi oraz komputer do wyważania i wymiany opon
LEGO Classic
Komputer
wraz z podnośnikiem samochodowym. Ponadto w zestawie są dwie dodatkowe opony z siwymi felgami. Ciekawa kombinacja i jedyna w swoim rodzaju, a w tym jeszcze większe możliwości do zabawy. Oczywiście podnośnik pasuje do każdego auta na małych oponach dostępnego w motywie Town jak i niektórych aut na dużych oponach. Dlatego też taki mechanik bez problemu poradzi sobie z wymianą i wyważeniem opon większości pojazdów dostępnych w motywie Town.


Alternatywne konstrukcje

Zestaw posiada zaledwie 58 klocków, a propozycji alternatywnych na tyle opakowania można znaleźć aż cztery! Projektanci zdecydowanie nie próżnowali. Samochód kabriolet, traktor z platformą do naprawy, sześciokołowy spychacz i na koniec traktor z szerokim rozstawem tylnych kół. Zabawa zapewniona na dodatkowe kilka godzin. Wszystkie alternatywy pojawią się z czasem w tej recenzji.
Zestawy alternatywne:
Napisany:
2015, lip 25 22:22 (109 miesięcy, 5 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2016, mar 27 22:46 (100 miesięcy, 29 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
4 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.93s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak