Ratusz

(City Hall)
Klasyka LEGO: MOC 90035 City Hall - Ratusz Klasyka LEGO: MOC 90035 City Hall - Ratusz
Informacje o zestawie:
MOC:
90035-1
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
795
Figurek:
5
Waga:
N\A
Projektant:
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
4.5
(2 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Usługi
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 2d 10h
Odsłon:
8971
Opublikowane:
2016, lip 10 02:54
Wprowadzenie

Klasyka LEGO
Widok z daleka
Pomysł na stworzenie ratusza narodził się podczas budowy centrum miasta Bebricton. W zestawach LEGO z lat 90tych brakuje takiego budynku, gdzie urzędnicy wraz z burmistrzem mogliby sprawować swój urząd. Postanowiłem taki zbudować, jako że centrum miasta bez ratusza nie ma racji bytu. Przed ratuszem znajduje się niewielki park. Na środku znajduje się wielki kwiat, wokół którego umieszczone zostały ławki dla chętnych do spoczynku.
Do ratusza można wejść za pośrednictwem dwojga drzwi.
Klasyka LEGO
Centrum nagrywania

Na parterze zaraz za drzwiami znajduje się poczekalnia. Obok jest biurko urzędniczki, która przyjmuje interesantów. Z prawej strony znajduje się pokój dla jednego pracującego urzędnika, gdzie z lewej strony jest pomieszczenie dla sprzątacza. Na pierwszym piętrze znajduje się pokój osoby przesłuchującej nagrania. Na drugim piętrze można znaleźć jedno niewielkie łóżko, gdzie można odpocząć.
Klasyka LEGO
Widok z przodu
Na samym szczycie ratusza ulokowana została trąbka, która pojawia się tylko o określonej godzinie. Chowa się za małymi drzwiczkami i jest to znak rozpoznawczy miasta Bebricton! Na pierwszym piętrze można wyjść na zewnątrz za pośrednictwem bocznych drzwi. Znajduje się tutaj pokaźny balkon, gdzie można wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza. Łącznie trzy krzesła są tutaj obecne dla interesantów.


Scenerie zawierające ten zestaw:
Napisany:
2016, lip 10 02:18 (95 miesięcy, 20 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2016, lip 10 02:55 (95 miesięcy, 20 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
2 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.243s | Unknown (Robot )
1 osób przegląda stronę. 1 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak