Dom Niny

(Nina's House)
Klasyka LEGO: MOC 90043 Nina's House - Dom Niny Klasyka LEGO: MOC 90043 Nina's House - Dom Niny
Informacje o zestawie:
MOC:
90043-1
Motyw:
Podmotyw:
Rok:
Części:
154
Figurek:
1
Waga:
N\A
Projektant:
Ocena społeczności:
Klasyka LEGO
Klasyka LEGO
4.6
(5 głosów)
Motyw:
Klasyka LEGO: Miasto Klasyka LEGO: Wypoczynek
Autor recenzji:
Klasyka LEGO
Miejsce: Poland
Dołączył: 2015, sty 21
Widziany: 2d 10h
Odsłon:
7859
Opublikowane:
2017, lut 6 22:59
Strony powiązane:
Klasyka LEGO
Instrukcja
Wprowadzenie

Niedaleko Bebricton czy też dowolnego innego miasta zawsze znajdzie się miejsce dla zwykłego domku. Osób lubujących się w osiedlaniu lokacji poza zgiełkiem zatłoczonych miast również nie brakuje. Przedstawiam jedną z takich osób - Ninę.
LEGO Classic
Otwarte okna
Jest to niewielki domek w kolorystyce czerwono-białej z elementami żółtymi. Przy drzwiach można zauważyć numer 2 oraz lampę. Dwa okna dwupłatowe zostały tutaj użyte, jedno z przodu oraz jedno z boku.
LEGO Classic
Wewnątrz domu
Wewnątrz domku natomiast, można znaleźć palący się kominek na parterze. Przed oknem znajduje się zlew z kranem oraz niewielki blat, gdzie można postawić jeden z dwóch dostępnych w zestawie przezroczystych kieliszków. Na piętrze znajduje się łóżko z lampką po prawej stronie. Biurko z krzesłem zaraz przed niewielkim oknem zamontowanym na dachu znajduje się po lewej stronie.
LEGO Classic
Przyjmowanie gościa w ogrodzie
Na zewnątrz znajduje się niewielki ogrodzony ogródek z dwoma krzesłami, stołem oraz parasolem. Może przydać się do przyjmowania gości z sąsiednich domów.
LEGO Classic
Odjeżdżanie
Ponadto w zestawie znajduje się mały niebieski samochód, który może okazać się niezbędny mieszkającej kobiecie w oddalonym od miasta domku.

Techniczne ciekawostki

Nie raz brakuje mi takich domków podczas układania różnych scenerii, dlatego też postanowiłem stworzyć kilka takich konstrukcji na miarę normalnych zestawów. Zaprojektowałem ten dom wg. przynajmniej dwóch zasad. Spójna kolorystyka oraz stabilna struktura. Może tego nie widać, ale dach i podłoga na piętrze jest w pełni stabilna. Postaram się z czasem stworzyć galerię z budowy tego domku. Jeśli jesteś zainteresowany/a taką instrukcją, napisz proszę o tym w komentarzu.

Napisany:
2017, lut 6 21:38 (88 miesięcy, 18 dni temu) przez Rogdush
Modyfikowane:
2017, lut 8 11:58 (88 miesięcy, 16 dni temu) przez Rogdush
Zmieniany:
5 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Poprzedni zestaw:
Następny zestaw:
Copyright © 2011-2024 by Rogpar, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 1.035s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak